Psi in Mačke
Dobrodošel/la na forum, ki je posvečen psom in mačkam.
Želimo, da bi se na forumu imel/a čimboljše, seveda pa si prizadevamo, da bi forum uspel.
Psi in Mačke
Dobrodošel/la na forum, ki je posvečen psom in mačkam.
Želimo, da bi se na forumu imel/a čimboljše, seveda pa si prizadevamo, da bi forum uspel.
Psi in Mačke
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vse o psih in mačkah.
 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Kopiranje

Go down 
5 posters
AvtorSporočilo
Maič.
Administrator
Administrator
Maič.


Število prispevkov : 161
Join date : 09/06/2009
Age : 31

Kopiranje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Kopiranje   Kopiranje EmptySre Jun 17, 2009 8:02 am

Kopiranje 2

Če najdete kje, da je forum kopiran ali je kopirana njegova vsebina, to pišite sem.
Sem spada tudi kopiranje:
* slikc
* navigacije
* forumskega bannerja
* in podobno
Nazaj na vrh Go down
https://psi-macke.forum.st
klaryy
Baby
Baby



Število prispevkov : 1
Join date : 22/06/2009

Kopiranje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kopiranje   Kopiranje EmptyPon Jun 22, 2009 11:05 am

jaa pravi se zj oglašajo o kopiranju Jezen

js sm ful doug spremljala forume in nobenga o psih pa to ni blo....in pač ker so psi moj lajf sm se js odločla nardit forum o nih...začela sm ga oglašvat na rbd.si....dans pa grem gor in dožvim šok!!! ko sm vidla da je forum o psih in mačkah (narjen je kasnej ko moj)......
Jezen Jezen Jezen

js zj nemorm sicer nč nardit....trenutno je vaš forum grafično lepš urejen in use...sam js si bom dobla ene dobre moderatorje in bom forum oglašvala še kje drugje ko na rbd.si....pol bomo pa vidl kdo bo uspešnejši

zarad mene zbrište me iz foruma in zbrište ta post...sam js bom poskrbela da bo forum propadu!!!

Jezen Jezen Jezen
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Kopiranje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kopiranje   Kopiranje EmptyPon Jun 22, 2009 11:22 am

Klaryy tudi enemu psi in mačke so zakon je zeloooooooooo podoben.Pa sem za nalašč naredila da če lahko poišče kaj o mačjem aidsu in je ravno v tistem trenutku šla na on forum od tam vzela opis in ga prilepila na forum.
Je pa napisala enak vir kot je na onem.
Tako da Maič res se taprava oglašaš!

edit by Maič.

Am kopirala sm s tvoja foruma? Ne me u smeh spravlaT. Ok?

Glei Google use ve :) Tko da veš. :)
Nazaj na vrh Go down
Maič.
Administrator
Administrator
Maič.


Število prispevkov : 161
Join date : 09/06/2009
Age : 31

Kopiranje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kopiranje   Kopiranje EmptyPon Jun 22, 2009 11:25 am

Anka oz. valentina , dei opisala nism kopirala s tvojga foruma, tko da nebod pametna.

klaryy, tvoje forma še zasledila nism.
Nazaj na vrh Go down
https://psi-macke.forum.st
Maič.
Administrator
Administrator
Maič.


Število prispevkov : 161
Join date : 09/06/2009
Age : 31

Kopiranje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kopiranje   Kopiranje EmptyPon Jun 22, 2009 11:27 am

No da vm zdei neki povem.

Jst foruma nism od nikjer kopirala. Upam, da mi vrjamete. To je to. Več itaq nemorm napisat, kr je itaq BV da neki pišem, kr tist k mi bo vrjeu mi bo, tist k ne pa ne. Sram
Nazaj na vrh Go down
https://psi-macke.forum.st
*Paty*Dulce*
Firbec
Firbec
*Paty*Dulce*


Število prispevkov : 53
Join date : 20/06/2009
Age : 28

Kopiranje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kopiranje   Kopiranje EmptyPon Jun 22, 2009 12:11 pm

Jst ti verjamem...če pa si tud kopirala pa IN...pač sej je lohk veeč forumov an? Rolling Eyes
Nazaj na vrh Go down
Maič.
Administrator
Administrator
Maič.


Število prispevkov : 161
Join date : 09/06/2009
Age : 31

Kopiranje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kopiranje   Kopiranje EmptyPon Jun 22, 2009 12:19 pm

MAh sj jim pravm.
Ka pa ko je od RBD-js, pa od Anahi, pa od Dulce Marie na stotine forumov. Pa ni nč narobe. Suspect
Nazaj na vrh Go down
https://psi-macke.forum.st
Dul-Evy
Promotor
Promotor
Dul-Evy


Število prispevkov : 75
Join date : 20/06/2009
Age : 28
Kraj : Maribor

Kopiranje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kopiranje   Kopiranje EmptyTor Jun 23, 2009 12:21 am

Se strinjam
neki pente če je pač en forum več o psih in mačkah
jas mislim sam da ste ljubosumni ker je naš lepši in bo tut verjeten bolj uspešen Buf
Nazaj na vrh Go down
Nastja
Baby
Baby



Število prispevkov : 18
Join date : 22/06/2009

Kopiranje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kopiranje   Kopiranje EmptyTor Jun 23, 2009 5:07 am

Ni potrebno da so ljubosumni.Pač jim to ne paše da kdo kopira tako kot tudi vam nebi!
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Kopiranje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kopiranje   Kopiranje Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Kopiranje
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Psi in Mačke :: NE SPREGLEJ :: Obvestila-
Pojdi na: